+38 050 918 44 18
Замовлення приймаємо з 09:00 до 20:00

Про нас

ТОВ «Кримський Глечик» і однойменна торгова марка засновані переселенцями з Криму у 2017 році. Перший ресторан відкрився влітку 2018 року в самому серці Дніпра – ТРЦ «Гранд Плаза».

 

За дуже короткий проміжок часу «Кримський глечик» отримав довіру і популярність серед місцевих мешканців, іноземних туристів, став одним із лідерів регіону серед ресторанів швидкого обслуговування та виготовив найбільшу картопляну запіканку з м'ясом в Україні. Цей кулінарний рекорд увійшов до Книги рекордів України 6 жовтня 2018 року, завдяки високому професіоналізму кухарів компанії.

 

Варто зазначити, що «Кримський глечик» приваблює численних відвідувачів не тільки стильним, затишним дизайном у стилі лофт, комфортом і приємною атмосферою, а й надзвичайно смачними і якісними стравами кримської та української кухні за вигідними цінами в поєднанні зі швидким і приємним обслуговуванням. Унікальною особливістю закладу такого формату є повна відсутність свинини в меню. І це до вподоби багатьом іноземним гостям і українцям.

 

Численні позитивні відгуки в соцмережах та на інтернет-платформах, коментарі до статей і гарні показники роботи привернули увагу експертів і аналітиків.

 

За підсумками галузевої аналітики 2019-го, яка проводиться кожного року з метою визначення кращих підприємств галузі, компанія «Кримський глечик» була включена до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року» та нагороджена відзнакою «Вибір споживача».

 

«Кримський Глечик» - це завжди гарантована якість послуг і смачні страви кримської та української кухні за вигідними цінами.